Saturday, August 30, 2014
ورود به سایت
Minimize


Register
Forgot Password ?نظرسنجی
Minimize
نظر شما در مورد سایت جدید دانشگاه چیست؟
Submit Survey 


حدیث روز
Minimize


 
 
 
 
 
 
 
کاربران
Minimize
Membership Membership:
Latest New User Latest: salar
Past 24 Hours Past 24 Hours: 0
Prev. 24 Hours Prev. 24 Hours: 0
User Count Overall: 25

People Online People Online:
Visitors Visitors: 0
Members Members: 0
Total Total: 0

Online Now Online Now:


ثبت نام بدون کنکور
Minimize

 ثبت نام بدون کنکور در بیش از 43 رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج آغاز شد

برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه فرمائید و یا با تلفن 09139985441 تماس بگیریداخبار
Minimize
Category
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج اساتید،کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی همگام با سایر اقشار جامعه در دفاع از مردم مظلوم و بی دفاع غزه در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.
شنبه 26 مرداد 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج دکتر رستمی ابوسعیدی نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان از این واحد دانشگاهی بازدید نمود. در این دیدار نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجل...
یک شنیه 20 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج همزمان با شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) محفل انس با قرآن کریم با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار ریاست شورای شهر و جمع کثیری از مسئولین شهرستان اساتید، کارکنان و دانشجویان در این واحد دانشگاهی برگز...
دوشنبه 14 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج با تصویب رشته زبان و ادبیات عرب در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی به عدد 3 رسید.
چهارشنبه 09 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی با آقای ابوذر عطاپور معاون جدید فرماندار شهرستان کهنوج دیدار نمودند.
چهارشنبه 09 تیر 1393
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهنوج در دیدار با اعضاء هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج: آموزش و پرورش شهرستان کهنوج خواستار برگزاری نشست های هم اندیشی با دانشگاه آزاد اسلامی است به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج اعضاء هیات رئیسه این واحد دانشگاه...
چهارشنبه 09 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج در سالروز شهادت مصطفی چمران و روز بسیج اساتید کانون های برتر استان معرفی که کانون بسیج اساتید واحد کهنوج مقام دوم را در میان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان به خود اختصاص داد.
سه شنبه 01 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج همزمان با حلول ماه مبارک رمضان جلسه شورای فرهنگی با هدف برنامه ریزی این ایام مبارک در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
سه شنبه 01 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج این رقابت ها در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در کشور گرجستان برگزار، که محمد سلیمانی دانشجوی رشته تربیت بدنی این واحد دانشگاهی و عضو تیم منتخب شائولین چوان کشور موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد.
یک شنیه 29 تیر 1393
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج کنکور سراسری 1393 (حوزه خواهران) شهرستان کهنوج در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
یک شنیه 29 تیر 1393


Privacy Statement  |  Terms Of Use
Copyright (c) 2014 دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج