خانه Register  |  Login
اخبار Minimize
 
Category
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج مراسم تجلیل از دانشجویان جانباز و ایثارگر این واحد دانشگاهی در مسجد النبی(ص) دانشگاه برگزار شد.
یک شنیه 26 تیر 1395
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج کانون بسیج اساتید این واحد دانشگاهی موفق به کسب مقام سوم در بین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان شد.
چهارشنبه 22 تیر 1395
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج کارگاه تربیت فرزند و اخلاق خانواده ویژه کارکنان با حضور حجت الاسلام والمسلمین قنادزاده معاون مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
شنبه 04 خرداد 1395
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید که به مدت چهار روز و با حضور حجت الاسلام والمسلمین انصاریان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، حجت الاسلام والمسلمین قنادزاده معاون این نهاد،...
پنج شنبه 02 خرداد 1395
به گزارش روابط عمومی واحد کهنوج کارگاه نماز و اخلاق اداری با هدف آشنایی بیشتر کارکنان با آثار و فواعد نماز در حوزه کاری و اجتماعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین انصاریان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در این وا...
پنج شنبه 02 خرداد 1395
 
لینک ها Minimize
 
 
 
 
 

 

 
ورود به سایت Minimize
 


Register
Forgot Password ?